کسب درآمد

کسب درآمد در دنیای امروز از دغدغه های اصلی هر فردی است. زن و مرد، پیر و جوان، دختر و پسر، همه و همه دغدغه ی کسب درآمد مناسب برای گذران راحت عمر را دارند.

 

به لطف اینترنت، موقعیت کسب درآمد برابر برای تمام افراد بوجود آمده است و خوشبختانه بخش زیادی از نگرانیهای افراد از همین طریق برطرف می شود. داستان های موفقیت افرادی از تمام سنین سراسر اینترنت را پر کرده است: نوجوان ۱۶ ساله میلیونر شد، مردی، زندگی همسر و سه فرزندش را از طریق اینترنت تأمین می کند و هر چند وقت یکبار به یک تعطیلات استثنائی می رود… .

 

موقعیتهای کسب درآمدی که در این سایت به آنها اشاره می شود عبارتند از:

  1. راه اندازی فروشگاه اینترنتی
  2. همکاری در فروش
  3. گوگل ادسنس
  4. انواع سیستم های PPC
  5. راه اندازی بلاگ
  6. راه اندازی سایت دانلود و …
  7. نتورک مارکتینگ (مولتی لول مارکتینگ: mlm)
  8. کسب درآمد بدون نیاز به داشتن سایت (به عنوان آخرین پیشنهاد من!)

 

کسب درآمد اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی از کارهایی است که می توان در این بهبوهه ی اقتصادی حساب ویژه ای روی آن باز کرد. اطلاعات در حیطه ی این مقوله یعنی کسب درآمد از طریق اینترنت به دلیل نو بودن، بسیار جسته و گریخته و بعضاً نادرست است. به همین دلیل ریسک راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران و کلاً در زبان فارسی به شدت بالا می رود. حال آنکه با استفاده از اطلاعات و مطالب ۸۴edu.net می توانید تحقیقات جامعی در این زمینه داشته باشید و با اطلاعات کامل تصمیم خود را بگیرید.

اگر اطلاعات موجود در کل سایت نتوانست نیاز شما را برآورده کند، جهت استفاده از مشاوره رایگان برای کسب درآمد می توانید از فرم تماس با ما بهره بگیرید.

 

اگر ایده ای جدید برای کسب درآمد دارید، می توانید با استفاده از فرم تماس با ما آن را به اشراک گذاشته تا زمینه پیاده سازی حرفه ای آن در سطح اینترنت را فراهم آوریم.

 

ضمناً تذکر ویژه من به تمام عزیزان بعد از سالها بلاگینگ و حضور آنلاین و نوشتن ۴ کتاب:

مراقب تمام دزدان و کلاهبرداران و در واقع گرگهای در لباس میش باشید… .

 

با آرزوی موفقیت برای تمام افراد علاقه مند به کسب درآمد و کسب و کارهای اینترنتی.