لوگوی بلاگ بهروز مهندس زاده

من بهروز مهندس زاده هستم. مدیر بلاگ ۸۴edu.net که اختصاص به آموزش بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت و به دنبال آن راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی دارد. سعی من بر آن است که مطالب جدید درباره بازاریابی و کسب درآمد اینترنتی منتشر کنم تا بتوانم گامی هر چند کوچک در راستای پیشبرد بیزینس های آنلاین در وب فارسی بردارم.

عمده مقالاتی که در این بلاگ مطالعه خواهید فرمود، توسط خود من نوشته شده است. همچنین ترجمه هایی از خودم منتشر می کنم و البته علاقه مندان نیز خواهند توانست مطالب خود را برای من ارسال کنند تا با نام و لینک خودشان در سایت منتشر گردد.

مطالب متنوع ۸۴edu.net به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تنها خواهش من از شما بازدید کننده عزیز این است که حق مؤلف را رعایت کنید؛ یعنی در صورت تمایل به ذکر مطلب در بلاگ یا سایت خودتان، حتماً نسبت به درج منبع و نام نویسنده اقدام نمایید تا حقی از کسی ضایع نشود.

همیشه به یاد داشته باشید که کسب درآمد از طریق اینترنت و البته راه اندازی هر نوع بیزینس و کسب و کاری که بخواهد سالیان سال برای ما درآمدزایی کند نیاز به تخصیص زمان و تلاش و همچنین دانش کافی دارد. هیچ بیزینسی را نخواهید یافت که شما را یک شبه ثروتمند کند و هرجا چنین ادعایی را دیدید، درصداقت مدعی شک کنید. بله، برای کسب درآمد اینترنتی باید زمان گذاشت و تلاش کرد. باید بر دانش خود افزود. تکنیکهای بازاریابی اینترنتی را فرا گرفت، برای پیاده سازی این آموخته ها هزینه کرد (چه پول و چه زمان). و بعد انتظار کسب درآمد داشت.

بخش تماس با ما آماده دریافت سئوالات و کلیه پیشنهادات و انتقادات شماست.

با آرزوی موفقیت در راستای راه اندازی بیزینس آنلاین خود 😉

قابل توجه دوستان علاقه مند به تبادل لینک:

تبادل لینک تنها در صورتی انجام می شود که متنی درباره این بلاگ و فعالیتهای آن در سایت یا بلاگ خود قرار دهید با حداقل ۳۰۰ کلمه (متن را بنده تعیین میکنم و باید درخواست دهید تا ارسال کنم) و در پایان متن با یکی از عبارات “آموزش بازاریابی اینترنتی“، “راه اندازی کسب و کار اینترنتی” یا “کسب درآمد از اینترنت” به این بلاگ لینک مستقیم بدهید.

سپس متن مورد نظر درباره سایت یا بلاگ خود را از طریق صفحه تماس با من و بخش تبادل لینک ارسال نمایید تا به عنوان یک مطلب در این بلاگ منتشر گردد. توجه فرمایید تنها یک لینک در پایان مطلب، به سایت شما داده خواهد شد.


جهت ثبت درخواست مشاوره با من، لطفاً به آدرس زیر مراجعه بفرمایید و با توجه به نیازتان، درخواست را ارسال بفرمایید.

در اسرع وقت رسیدگی خواهم کرد و با شما تماس خواهم گرفت. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که مشاوره ها به صورت کاملاً آنلاین برگذار خواهند شد و امکان ارائه مشاوره حضوری وجود ندارد.

ممنون از حضورتان.

ثبت درخواست مشاوره

متولد ۱۹ فروردین ماه ۱۳۶۶ در مشهد؛ ساکن هامبورگ آلمان. کمی اضافه وزن! کمی هم حساسیت به موی سر! کمی زیادی احساساتی! عاشق بازاریابی اینترنتی و بیزینسهای آنلاین. به شدت آرمان گرا و مدافع سرسخت کپی رایت.

اگر سئوالی داشتید، خوشحال میشم در خدمتتون باشم. لطفاً از بخش ارتباط با من، اقدام بفرمایید.