موسسه خیریه بهنام دهش پور؛ کمک به بیماران سرطانی

خداحافظ جهان!

خداحافظ جهان!

حتماً اولین پست وردپرس را دیده اید: سلام جهان! و حالا آخرین پست ۸۴edu.net را با عنوان خداحافظ جهان! تقدیم میکنم.

حدود ۸ سال از اولین باری که در مورد کسب و کارهای اینترنتی دست به قلم (نه کیبورد) شدم میگذرد. در طول این مدت ۴ کتاب و بیش از ۲۵۰ مقاله نوشتم که به لطف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچ کدوم مجوز نگرفتن و حدود ۱۵۰ مقاله رو هم در همین بلاگ منتشر کردم… .

این پست به عنوان حسن ختام نوشته های آموزشی من در وب فارسی، حرفهای زیادی داشت که همه را نگفته میذارم.

  • تهدیدها
  • توهین ها
  • سوء استفاده ها
  • دزدی ها

بلاگ ۸۴edu.net صرفاً یک بلاگ آموزشی بود و درآمد آن در بهترین حالت ۲۵٪ مجموع درآمدم را تشکیل میداد که البته با توجه به زمانی که مدیریت بلاگ از من میگرفت و نوع خاص بازار فارسی و ایرانی، به هیچ وجه صرفه اقتصادی نداشت و عملاً این درآمد هیچ سودی با خود به همراه نمی آورد و تماماً هزینه بود و حتی ضرر!

اما چیزی که مرا به سمت ادامه مسیر ۸۴edu.net حرکت میداد، صرفاً تعهدم به خودم برای انتقال تجربیات موفقم بود که عواملی قوی تر مثل دزدی و توهین و تهدید باعث شدند تعهدم را فراموش کنم… .

حرف برای گفتن زیاده و از دردهای این مدت میشه کتاب نوشت اما چه سود که مطمئناً این کتاب هم مجوز نخواهد گرفت!

یاد کتابهای نتورک مارکتینگ از نگاه دیگر، ۲۵ روش رایگان افزایش بازدید سایت، راهنمای گام به گام کسب درآمد از اینترنت و ۱۴ روش عملی کار در منزل بخیر!

زیاده گویی نمیکنم: پایان ۸۴edu.net و خداحافظ جهان!

پ.ن برای دوستانی که مفهوم دومین را می جویند:

۸ رو در ماشین حساب تایپ کنید و ماشین حساب رو برعکس کنید: B. همین بلا رو سر ۴ بیارید: h

نهایتاً edu را از اول education قرض بگیرید. در نتیجه داریم Bhedu که B اول اسم من هست و h هم حرف سوم اسمم و در نهایت مفهوم دومین: بهروز آموزش می دهد… . یا می داد!

دزدان محتوا: حالا که ۸۴edu.net آپدیت نمیشه دیگه از کجا میدزدید؟!!

آپدیت جدید: امروز یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ یک بار دیگر تصمیم به ادامه کار گرفتم! ممنون از تمام دوستانی که تو این مدت با پیگیریهاشون من رو دوباره دلگرم به نوشتن در وب فارسی کردند.