موسسه خیریه بهنام دهش پور؛ کمک به بیماران سرطانی

۹ راه برای کسب درآمد اینترنتی از سایت-بخش دوم

کسب درآمد از وب سایتدر بخش اول این مقاله با دو روش آشنا شدیم. در این قسمت به معرفی ۷ روش باقیمانده خواهیم پرداخت.

ادامه روشهای کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت

۳. دریافت حق اشتراک

این روش، یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد از اینترنت است. برای نوشته های خود حق اشتراک بگیرید. البته برای اینکه بتوانید از این روش درآمدی داشته باشید، باید نوشته هایی بسیار با کیفیت و جدید ارائه دهید تا افراد به عضویت در سایتتان و دریافت اشتراک نوشته هایتان، تشویق شوند.

 

۴. تبلیغات بگیرید

چنانچه صاحب سایت یا وبلاگی با بازدید مناسب در روز هستید، می توانید از سایرین برای تبلیغ در سایت خود دعوت به عمل آورید. شما فقط تبلیغات را در سایت یا وبلاگ خود قرار می دهید و کاری به بقیه ی مسائل ندارید.

برای نمایش تبلیغات هم می توانید از دو روش استفاده کنید:

۱. ارائه پکیجهای تبلیغاتی با محدودیت زمانی خاص مثلاً یک ماهه یا سه ماهه

۲. ارائه پکیجهای تبلیغاتی به روش پرداخت در برابر کلیک (به ازای هر کلیک که روی آگهی می شود، مبلغی از صاحب آن دریافت می کنید.) البته این روش نیاز به امکانات نرم افزاری بیشتری دارد و در شروع کمی هزینه بر است.

 

۵. همکاری در فروش

 

یکی از محبوب ترین و مشهورترین روشهای کسب درآمد از طریق سایت که پتانسیل درآمدی بسیار بالایی هم دارد. در این زمینه، مقالات بخش آموزش همکاری در فروش را حتماً مطالعه کنید.

 

دو راه برای همکاری در فروش وجود دارد:

۱. استفاده از سیستمهای همکاری در فروش معتبر

۲. مذاکره با مؤسسات مرتبط با موضوع سایت یا وبلاگتان و توافق برای فروش محصولات آنها از طریق سایت خود. در این حالت بین زحمتی که می کشید و مبلغی که دریافت می کنید، تعادل را برقرار کنید.

 

توجه داشته باشید که همیشه محصولاتی مرتبط با موضوع سایت یا وبلاگ شما وجود خواهند داشت. از آنها غافل نشوید.

 

۶. راه اندازی فروشگاه اینترنتی در سایت

 

این روش هم کاربرد زیادی دارد. بهترین حالت برای این کار این است که بخشی از سایت خود را به عنوان فروشگاه معرفی کرده و در آن محصولات مرتبط با مطالب سایتتان را ارائه دهید. می توانید از محصولات سیستمهای همکاری در فروش هم استفاده کنید.

 

۷. اطلاعات درباره بازاریابی اینترنتی

یکی از مهم ترین و محبوب ترین موضوعات در سطح اینترنت، بازاریابی اینترنتی است. می توانید سایت خود یا بخشی از آن را به این موضوع اختصاص داده و اطلاعات و کتابهایی در این زمینه به فروش برسانید.

 

۸. سایت خود را به تبلیغات تصویری اختصاص دهید

در این روش، می توانید دکمه هایی برای فروش در سایتتان قرار دهید که روی آن نام سایت مقصد نوشته شده است. کلیک کردن بر این دکمه، بازدیدکننده را به سایت مقصد می برد. همچنین می توانید جایگاههایی با ابعاد یک پیکسل برای تبلیغات در نظر بگیرید. به ازای هر دکمه یا هر پیکسلی که در سایت خود میفروشید، می توانید درآمد داشته باشید. این، یکی از روشهای بسیار سودده کسب درآمد از اینترنت به شمار می رود.

 

۹. نتورک مارکتینگ

بیزینس محبوب ایرانیها. اگر شرکتی معتبر، قانونی و ثبت شده در وزارت بازرگانی پیدا کردید، می توانید آن را از طریق سایت یا وبلاگ خود معرفی کرده و کسب درآمد نمایید؛ چه از طریق فروش محصولاتش و چه از طریق جذب افرادی برای ساختن تیم فروش خود.

 

مجموعاً ۹ روش در این دو مقاله فرا گرفتید تا به کمک آنها سایت خود را تجاری کرده و به کسب درآمد اینترنتی مشغول شوید. در صورت داشتن هرگونه سئوال درباره این روشها و نحوه کار با آنها، می توانید از بخش تماس با ما استفاده کنید.

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

اگر کسی به دیدگاه من پاسخ داد، از طریق ایمیل به من اطلاع دهید!